Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Z utkání proti M. Boleslavi B. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti M. Boleslavi B. Foto: Jan KobzáňBéčko Kolína je i po jedenácti odehraných utkáních na prvním místě tabulky. Naposledy svěřenci Radka Smítky porazili béčko Mladé Boleslavi.

Zodpovědně sehrané utkání, které ale nezačalo pro nás dobře. Hned ve druhé minutě došlo ke zranění Vasyla Želizňaka. Faul to podle rozhodčích nebyl, ale Vasyl musel s tržnou ránou na nose do nemocnice na šití. Vasyl se vrátil až ve třetí třetině, ale do utkání už nenastoupil.

První naši velkou šanci měl Jiří Kadlec, ale trefil pouze tyč, a hned následně zaútočil soupeř a trefil se, prohrávali jsme 0:1. Nás to nepoložilo, a od poloviny třetiny jsme začali úřadovat my. Během jedné minuty jsme utkání otočili a šli do vedení. A v sedmnácté minutě při hře čtyři proti čtyřem jsme dali třetí gól, a šestnáct vteřin před sirénou čtvrtý.

Do druhé třetiny soupeř vystřídal brankáře, ale ani ne dvě minuty po zahájení jsme dali pátý gól. Hrál se oboustranně dobrý hokej a v druhé polovině třetiny se skóre několikrát měnilo.

Začalo to třicátou první minutou, prosadil se soupeř, snížil, ale ani ne za minutu jsme se prosadili my. V další minutě soupeř využil přesilovku, a za minutu a půl jsme se trefili my, a účet druhé třetiny jsme v třicáté šesté minutě využitím přesilovky uzavřeli my.

Nástup do třetí části se nám opět povedl, netrvalo ani patnáct sekund a dali jsme devátý gól, a všichni jsme věřili v desítku. Šance byly, a to na obou stranách, hokej se hrál pohledný, brankáře soupeře se nám už překonat nepodařilo. Naopak jsme tři půl minuty před koncem třetiny inkasovali.

Čtyři góly ze sedmi domácích utkání jsme dostali teprve potřetí, jednou to bylo v prodloužení.

Branky Kolína: 10. Semirád (Kadlec ml.), 11. Malý (Semirád), 17. Martínek R. (Kozák, Kadlec st.), 20. Martínek R. (Kadlec ml., Hyšpler), 22 Kadlec st. (Semirád, Pešek), 32. Malý (Kadlec st., Martínek R.), 34. Hyšpler (Martínek R., Kadlec ml.), 36. Malý (Martínek R.), 41. Martínek R. (Malý, Kozák)

Kolín B: Martínek O. – Hanzl, Barták, Skokan, Sladký, Křeček, Vaněk – Kozák, Martínek R., Malý – Kadlec st., Semirád, Pešek – Kadlec ml., Želizňak, Hyšpler.