Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Ve spolupráci se školkami a TPCA připravujeme projekt, ve kterém budou mít děti ze školek v Kolíně a blízkém okolí možnost naučit se bruslit. Děti budou pravidelně chodit bruslit v rámci školky v dopoledních hodinách na zimní stadion. Již nyní je domluvené zapojení cca 150 dětí z 5 různých školek. Uvítáme spolupráci i s dalšími školkami.

Klub SC Kolín zajistí trenéry, jednáme také o zajištění dopravy dětí na zimní stadion. Dětem chceme nabídnout možnost si na hodiny bruslení zapůjčit potřebnou výstroj. Pro zajištění hodin bruslení je ideálně potřeba zajistit cca 30 výstrojí (brusle, helma, chrániče na lokty a kolena/holeně).

 

TPCA částečně přispěje na zakoupení výstroje pro školku v Ohařích, která tuto výstroj poskytne k zapůjčení i ostatním školkám. Další část výstroje poskytne klub ze svého skladu. Aby zapůjčení výstroje pro školky neovlivnilo možnost zapůjčit si výstroj pro děti přicházející na hodiny náboru, hledáme možnosti, jak zvýšit počet dětských výstrojí v klubu.

 

Chtěli bychom vás požádat, pokud máte doma dětskou hokejovou výstroj, ze které už vám děti vyrostly, zda byste byli ochotni ji věnovat klubu. V případě výstroje v dobrém stavu je možné se domluvit i na menší finanční kompenzaci za poskytnutou výstroj. Sháníme především brusle, helmy, chrániče na lokty a na kolena/holeně pro děti ve věku od 3 do 7 let. Pokud máte výstroj, kterou nám můžete poskytnout, prosím obracejte se na pana Josefa Hasila, tel.: 606 213 404, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na pana Hasila se mohou obracet i školky v případě zájmu o spolupráci.

 

Zároveň bychom chtěli poděkovat za spolupráci panu Michalu Zatloukalovi - zaměstnanci TPCA, paní Pavle Staňkové - ředitelce školky v Ohařích, a TPCA, kteří nám pomáhají tento projekt realizovat.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove