Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Kateřina Šafránková na zahájení sezony u kozlů. Foto: Jan KobzáňKateřina Šafránková na zahájení sezony u kozlů. Foto: Jan KobzáňHymna zazpívaná odchovancem kolínského hokeje Václavem Nedbalem mladším, vyzdvihnutí nejlepší kolínské sportovkyně, olympioničky a rekordmanky v hodu kladivem Kateřiny Šafránkově a slavnostní úvodní buly. Takové bylo zahájení letošní druholigové sezony na kolínském zimním stadionu.

Několik novinek si připravili kolínští hokejisté pro své fanoušky. Utkání budou mít letos nově svého moderátora. Role se ujal mladý novinář a příznivce sportu Petr Procházka mladší. Ten ve svém debutu mezi kozly přivítal na ledě nejen téměř kompletní kolínský tým, ale taky vzácné hosty.

 

Pozvání přijala Kateřina Šafránková. Kolíňačka, reprezentantka v atletice, fanynka kolínských hokejistů, držitelka českého rekordu v hodu kladivem v hodnotě 72,47 m a trojnásobná mistryně republiky, stříbrná na MS juniorů v roce 2008, 2x stříbrná na M Evropy juniorů a do 23 let, účastnice OH v Londýně 2012, naposledy úspěšná na MS v atletice 2017 v Londýně, kde se probojovala do užšího finále a skončila osmá na světě.

 

Ta z rukou prezidenta klubu Luboše Froma převzala gratulaci k úspěchům a květinu. Člen správní rady Jan Veselý poté přidal nový bílý dres se jmenovkou Kateřiny Šafránkové a symbolickým číslem 82. Tak dlouhý hod by ji totiž přáli kolínští hokejisté.  

 

,,Jsem úplně nadšená. Sice jsme nastydlá, tak jsem vydržela nakonec jen třetinu, ale určitě na hokej budu chodit. Ten dres mě k tomu zavazuje (smích). Mám to na zimák kousek, takže se určitě objevím. Klukům držím palce, ať se jim daří a je sezona co nejdelší, aby se dalo na hokej chodit co nejdéle,“ vzkázala ještě kolínským hokejistům Kateřina Šafránková. 

 

Poté se po několika letech postavil na ledovou plochu odchovanec kolínského hokeje Václav Nedbal mladší, který sice brusle před několika lety pověsil na hřebík, ale na hokej nezanevřel. Nyní studuje vysokou školu a věnuje se zpěvu. Letos zpíval například v kolínské synagoze během festivalu Kmochův Kolín.

 

Kolínští fanoušci také mohli najít nové kozlovské předměty v nově umístěném fan shopu (článek připravujeme, včetně představení nového e-shopu) a tradičně se těšili z opakovaných záběrů na obrazovce a soutěže o poukázky do KFC.

 

VIDEO SESTŘIH Z ÚVODU UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove