Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Středeční utkání Kolína proti Žďáru se blíží a my vám nabízíme podrobnější informace k avizované soutěži o zapůjčení osobního automobilu střední třídy značky Volkswagen od AutoLouda s plnou nádrží na celý víkend.

Soutěž proběhne po druhé třetině, na začátku přestávky. Do soutěže se zapojí hned čtyři z vás. Na začátku druhé třetiny moderátor utkání vyhlásí 4 výherní čísla vylosovaná z prodaných programů na utkání. Ty si můžete před zápasem i o první třetiny zakoupit jako tradičně u malých kozlíků, kteří vám ve dresech tyto programy nabízejí.

 

Držitele vylosovaných programů prosíme, ať se do 30. minuty zápasu dostaví k boxu časoměřičů a nahlásí se moderátorovi utkání. Pokud se nesejdou 4 vylosovaní, moderátor vyzve další v řadě vylosovaná čísla tak, aby hned po skončení třetiny nic nebránilo soutěž zahájit.

 

O co půjde? O minizávod v motokárách přímo na ledě. Ze dvou semifinále vzejdou dva vítězové, ti si to pak rozdají ve finále o poukaz od AutoLouda na zapůjčení vozu Volkswagen na celý víkend zdarma s plnou nádrží. Soutěžící na 2. a dalších místech obdrží alespoň tašku s dárkovými předměty a poukázku do KFC od dalšího sponzora SC Kolín.

 

Pozor, soutěžit mohou i děti, ale i vzhledem k charakteru hlavní výhry musí cenu případně vyzvednout jejich rodiče či zástupce starší 18 let. Jim bude hned na ledě předán platný poukaz přímo od zástupce společnosti AutoLouda.

 

Fanoušci, přijďte fandit kozlům, doveďte je k dalším bodům a ještě se s nimi pobavte, zasoutěžte a vyhrajte zapůjčení osobního automobilu. 

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove