Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Pan Z. Karban (uprostřed) při gratulaci. Foto: Jan KobzáňPan Z. Karban (uprostřed) při gratulaci. Foto: Jan KobzáňChodíte na hokej pět let? Deset let? Patnáct let? Nebo i víc? Je to hodně, ale vítězem v tomto směru je asi bezkonkurenčně pan Zdeněk Karban, který je fanoušek kozlů už více než 60 let. K jeho devadesátým narozeninám, jichž se nyní dožívá, mu v sobotu popřáli kozlové a více jak 1000 fanoušků v ochozech.

Pana Karbana můžete vídat na tribuně v kruhu svých přátel, a to při každém zápase kozlů. Ačkoliv již desítky let žije v Bylanech u Kutné Hory je kolínským patriotem, stejně jako příkladnýma věrným fanouškem kolínského klubu. V Kolíně se narodil, pracoval a zůstal svému rodišti věrný. Je nejen příznivcem kolínského hokejového klubu, také nevynechá účast na tradičním Kmochově Kolíně.

 

Pan Karban obdržel v sobotu od kozlů jako výraz úcty a poděkování dres s číslem 90 a podpisy všech hráčů A-týmu a taky permanentku s neomezenou platností na všechna utkání A-týmu SC Kolín.

 

VÍCE FOTEK NAJDETE NA FACEBOOKU SC KOLÍN

 

 

Reakce na sobotní gratulaci p. Zdeňkovi Karbanovi

Vážení sportovní přátelé,

 

s pověření pana Zdeňka Karbana Vám chci poděkovat za slavnostní ceremoniál a realizaci nezapomenutelného zážitku před začátkem utkání Kolínských Kozlů s K Havlíčkův Brod dne 18. 11. 2017 a předání dárků, včetně časově neomezené permanentky na všechna utkání A-mužstva u příležitosti jeho 90 narozenin

.

Pan Zdeněk Karban je již více než 60 let věrným fanouškem a patriotem kolínského hokeje, který nevynechá jediný zápas A-mužstva. Byla to pro jmenovaného nesmírně emotivní chvíle oddanosti a úcty fandovství a rovněž, soudě dle ohlasu, i pro 1 028 přítomných diváků a hráčů, jež ocenili potleskem a skandováním „Zdeněk“ tento ojedinělý příklad fandovství.

 

Váš přístup k této zdánlivě malé události je dokladem, že v Kolíně děláte hokej především pro diváky.

 

Za celou „fanouškovskou obec“ Vám vyjadřuji poděkování a úctu. Klubu Kolínských Kozlů pak přeji hodně sportovních úspěchů a mnoho podobně věrných příznivců.

 

Ing. Stanislav Hapal

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove