Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Projekt: Učíme děti bruslitProjekt: Učíme děti bruslitV tomto týdnu jsme zahájili projekt „Učíme děti bruslit“. V rámci projektu chceme umožnit dětem z mateřských školek naučit se základům bruslení. Již během prvního týdne na led zavítalo cca 160 dětí z 8 různých tříd mateřských školek z Kolína a z blízkých obcí. Většina těchto dětí přišla poprvé na zimní stadion a poprvé si vyzkoušela, jaký pocit je stát v bruslích na ledě.

Na první lekci se děti seznamovaly s ledem a hodně si hrály. Po celou dobu se jim trpělivě věnovali trenéři našeho klubu SC Kolín. Děti budou pokračovat dalšími lekcemi, kde si postupně budou osvojovat základy bruslení.

 

Náš klub SC Kolín zajišťuje pro školky kompletní servis - zajištění dostatečného počtu profesionálních trenérů, zapůjčení potřebné výstroje (brusle, helma, chrániče na lokty a kolena) a pro mimokolínské školky zajištění dopravy autobusem. Projekt podpořila SMSK, která nabídla možnost využití ledové plochy v dopoledních hodinách, a TPCA, které přispělo na pořízení výstroje. Dále jednáme o podpoře s obcemi, ze kterých se školky projektu účastní.

 

Očekáváme, že se do projektu brzy zapojí i další školky. Oslovili jsme přes 40 školek z Kolína a blízkého okolí a již nyní s některými z nich plánujeme první hodiny bruslení.

 

Když se dětem bude bruslení líbit, mohou se v bruslení dále zdokonalovat na našich náborech, které probíhají pravidelně třikrát v týdnu. Z dětí, které přivedeme na led, se mohou někteří stát v budoucnu hráči klubu SC Kolín.

 

VÍCE FOTO NA FACEBOOKU SC KOLÍN

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove