Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Z utkání proti Klatovům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Klatovům. Foto: Jan KobzáňStřelecky utrápený zápas sehráli v sobotu kolínští hokejisté. Proti Klatovům vystřelili sedmačtyřicetkrát a dali jen dva góly. Nakonec padli v samostatných nájezdech.

Kolín – Klatovy

2:3 sn

 

Zápas to byl pro kozly těžký. Ačkoliv přestříleli soupeře a byli rozhodně víc na puku, pořád dotahovali. Nejdřív museli reagovat na gól hostí ze třetí minuty. To kozlové ztratili puk v útočném pásmu, nechali hráče projít středním pásmem, i kolem beka a poslat puk do brány. Vyrovnával Malý, když proměnil Pýchův puk od modré.

 

Pak kozlové dotahovali branku hostí ze dvacáté šesté minuty. To byla další minela. Gólman špatně rozehrál na hokejku hostí a ti v podstatě do odkryté brány skórovali. Vyrovnával Zumr. Ten zužitkoval Morkesovu přihrávku z kruhů na druhou tyč.

 

Ve třetí třetině branka nepadla, ani v prodloužení, a tak se jely až nájezdy. A i tam kozlové dotahovali. Úvodní gól dali totiž ve třetí sérii hosté. Vracovský překonal Sejpala po ledě pod nohou. V poslední sérii a v poslední možném pokusu rozradostnil celý Kolín Březina, když vyrovnával stav série na 1:1. Počkal se střelou do poslední možné chvíle, gólman už ležel a on pak kotouč poslal na zadní tyč. Ale pár vteřin na to v posledním pokusu základní série nájezdů Vlček rozhodl. Zvedl puk pod víko a dva body přisoudil Klatovům.

 

Kolín bral bod. Na čtvrtý Tábor a třetí Moravské Budějovice Kolín ztrácí čtyři body a má utkání k dobru. 

 

Branky: 6. Malý (Pýcha), 36. Zumr (Morkes) – 3. Vracovský (Topinka), 26. Krliš (Topinka), 65. Vlček. Rozhodčí: Battěk – Šimánek, Kettner. Vyloučení: 2:5, navíc TS KOL. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 – 0:0, 0:1. Diváci: 886.

Kolín: Sejpal – Kadlec, Pýcha, Havelka, Hlaveš, Barták, Březina – Malý, Semirád, Panna – Zumr, Pilný, Morkes – Kysela, Prokop, Kozák.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove