Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

První ročník „KOZEL FESTU“ zaměřený na české revivaly světově proslulých kapel se uskuteční již letos v květnu. Kde, kdy? Zimní stadion Kolín / 26. 5. 2018 / 16.00 – 00.00 hod.

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. A kde jinde by se podobná akce měla konat než na zimním stadionu, který je ideálním místem z hlediska kapacity (až 4000 míst) a jeho zastřešení umožňuje podobnou akci uspořádat bez rizika špatného počasí.

 

Kolínští hokejisté jsou tak příkladem toho, že pokud je sportovní klub aktivní, může představit a prezentovat svou činnost veřejnosti zábavnou formou, která se nemusí týkat přímo jejich hlavních aktivit. Kolínští tak již letos vstupují na „led“, který není pro hokej úplně typický, a totiž na led hudební.

 

„Jsme malý sportovní klub rodinného typu, který se musí celoročně dost ohánět, aby si udržel kvalitu od činnosti mládeže až k velkému hokeji,“ říká čerstvý prezident klubu Luboš From a dodává: „Hudební festival je pro nás formou, jak poděkovat rodičům, dětem, hráčům, trenérům, dobrovolníkům, parťákům, fanouškům a všem kolem kolínského hokeje, kteří spolu s námi mohou oslavit konec sezony zpěvem a tancem a odreagovat se po celoroční makačce. Akce by ale měla být po všech stránkách profesionální, a tím i otevřená pro všechny fanoušky dobré hudby, kteří možná zavítají na zimák úplně poprvé.“

 

Festival Kozel fest, který v sobě nese „zvířecí symbol“ klubu, by se měl konat každý rok. Aby mu pořadatelé udrželi žánrovou pestrost a originalitu, chtějí každý rok zaměřovat na určité téma. Letos vsadili na nejkvalitnější českou revivalovou scénu, která hraje repertoár světově proslulých rockových skupin, ať již existujících či těch, kteří ukončili svou činnost. „Budeme se každý rok snažit překvapit nějakým novým zastřešujícím tématem, jelikož hokejoví příznivci jsou samozřejmě hudebně rozptýleni do všech směrů, které hudba nabízí,“ vysvětluje dramaturg akce a člen správní rady SC Kolín Luboš Holoubek. „Nebudeme tak svázáni mantinely jako při utkání. Spojovacími kameny každého ročníku by měla být kvalita produkce a pořádný mejdan na ploše,“ dodává Holoubek.

 

Letošní rok by se měly představit kapely: Queen, revival neexistující kapely Queenie známý ze soutěže Česko Slovensko má talent, Black Bells, výtečný revival australských AC/DC, a U2 Desire, hrající pecky od irských U2. Díky revivalům hvězdných kapel dorazí obrazně celý svět na kolínský zimní stadion.

 

Nebude chybět nic, co má pravý festival mít, počínaje dobrým občerstvením a pořadatelským servisem konče. Slovy pořadatelů: ,,Diváci mají dorazit pouze s pořádnou chutí pobavit se, ostatní zařídíme my.“ Případný zisk z akce bude věnován na podporu a rozvoj kolínského hokeje.

 

Pro přespolní je výhodou také poloha u vlakové zastávky na trase Praha-Pardubice, kterou s kolínským zimním stadionem spojuje pouze lávka přes řeku Labe.

 

Vstupenky je možné koupit pohodlně v předprodeji elektronickou formou přes GoOut, v Kolíně v prodejně GlobalCopy Kolín (Kouřimská 15), nebo v Parfumerii No.40 (Politických Vězňů 40), i samostatně v den konání akce. Ty ale budou samozřejmě, jak to na podobných akcích bývá, dražší než v předprodeji. Aktuální informace najdete v případě zájmu na speciálních stránkách festivalu a Facebooku Kozelfestu.

 

Cena v předprodeji: 390,- Kč

Cena na místě: 450,- Kč

 

Veškeré informace a předprodej na www.kozelfest.cz

 

Facebook: KOZEL MUSIC FEST 2018

 

Informace pro média:

Tereza Hölzlová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

724 361 930

 

Dramaturgie a produkce:

Luboš Holoubek

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove