Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Tomáš Nosek na kolínském ledě. Foto: Tereza HölzlováTomáš Nosek na kolínském ledě. Foto: Tereza HölzlováKolínský zimní stadion se stal na týden útočištěm hokejisty NHL Tomáše Noska. Pětadvacetiletý expardubický hráč se v Kolíně připravoval po boku svého otce Miroslava Noska a dovednostního trenéra Jiřího Šejby. Za dva týdny už bude za mořem v Las Vegas.

,,Připravuju se pod vedení svého táty. On je atletický trenér a má svou atletickou skupinu. Byl v Kolíně na soustředění, tak jsem spojil suchou přípravu i s možností ledu. Chtěl bych poděkovat kolínskému hokejovému klubu za to, že mi to umožnil, a panu Kadlecovi, který to super naplánoval,“ vysvětlil útočník Vegas Golden Knights Tomáš Nosek, jak se hráč NHL ocitl na ledě v Kolíně.

 

V Kolíně jsi absolvoval pět individuálních tréninkových jednotek na ledě a spousta dřiny na suchu. Co tě čeká po odjezdu z Kolína?

Budu poslední týden v Česku. Budu na ledě a určitě to budu kombinovat se suchou přípravou. Už se budu chystat spíš hodně do rychlosti a do pracovní zátěže. Do teď to bylo zatím o kondičním drilu a i jít do laktátu. Teď už to budu připravovat do rychlosti, abych byl co nejlépe připraven na začátek sezony.

 

Na ledě předpokládám v Pardubicích, že?

Ano. Budu na ledě s áčkem v Pardubicích a ještě s Jirkou zajedeme na extra skills tréninky, což je potřeba.

 

Pak už zpět za moře?

Přesně tak. Na konci srpna letím zpátky do Ameriky, čtrnáct dní před kempem, abych si zvykl na časový posun. Ve Vegas je trošku jiné klima, tak abych se trochu aklimatizoval, rozkoukal se a byl připraven na kemp.

 

A už se těšíš na novou sezonu?

Poslední sezona byla dlouhá, i ta předloňská bylo dlouhá, takže když jsem se letos vrátil, první měsíc jsem neměl na hokej ani pomyšlení, zvlášť když jsme prohráli ve finále, tak myšlenky byly špatné. Ale teď už je zase chuť a všechno směřujeme k začátku a jsem natěšen jako vždycky.

 

 

Tomáš Nosek (1.9. 1992) je pardubický odchovanec. Po třech sezonách v AHL a několika startech za Detroit Red Wings byl před rokem v rozšiřovacím draftu draftován nováčkem NHL Vegas Golden Knights. S Vegas to dotáhl až do finále a hrál o Stanely Cup. Nakonec jeho tým prohrál ve finále s Washingtonem 1:4. Sám Nosek byl ale například vyhlášen hvězdou prvního finálového utkání, ve kterém vsítil dva góly. Český útočník je také historicky prvním střelcem Vegas na ledě domácí T-Mobile Areny.

 

FOTOGALERIE Z TRÉNINKU TOMÁŠE NOSKA V KOLÍNĚ.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove