Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Na prvním místě bych chtěl vyjádřit omluvu všem slušným fanouškům Kolína i Vrchlabí, kteří v prvních dvou třetinách společně s kolínským kotlem vytvářeli perfektní atmosféru, neboť jako vedení klubu jsme zodpovědní za dění na zimním stadionu jak na ledě, tak i na tribunách. Celá situace, která se během prvního mistrovského utkání na tribunách mezi fanoušky Kolína a Vrchlabí udála, byla vyvolána skupinou pěti kolínských rádoby fandů, kteří tímto pošpinili jméno klubu a především jméno celého kolínského kotle.  

Jsem přesvědčen, že většina fanoušků v kolínském kotli tento incident nepodporuje, ba dokonce odsuzuje. Se zástupci kolínského kotle jsem byl dnes již v kontaktu. Jsme domluveni na osobní schůzce na příští týden. Proběhne jednání s vedením pořadatelské služby. Následovat budou také jednání s vedením SMSK o úpravách zábran sektoru hostí.

 

Vzhledem k tomu, že díky podpoře města Kolín byl v létě tohoto roku nainstalován nový kamerový systém, máme již dnes k dispozici kompletní záznamy z celého incidentu, kde jsou rozpoznatelné konkrétní osoby, které vyvolaly konflikt a následně v něm pokračovaly. Záznamy budou předány Polici ČR.

 

Co se týče pořadatelské služby, vzhledem k tomu, že nejsme profesionální hokejový klub, jsou finanční prostředky na zabezpečení pořadatelské služby omezené, ale přesto se zavazuji udělat maximum, aby tato situace na našem zimním stadionu už nikdy nenastala.

 

Luboš From

Prezident SC Kolín

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove