Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Na kolínském ledě se o vánoční přestávce odehrály čtyři turnaje. Třeťáci pořádali Kratochvílův memoriál, čtvrťáci Procházkův memoriál, páťáci Jelínkův memoriál a šestka se postarala o Memoriál Rudy Musílka. Třikrát brali malí kozlíci doma zlato.

Memoriál Rudy Musílka 

Turnaj, který se pořádá na počet dlouholetého vedoucího Rudy Musílka, který před třemi lety zemřel v autobuse při cestě na utkání, se hrál ve velké atmosféře, protože kolínské hráče přišel povzbudit kotel Kozla Nozdra.

Kolín, který hostil Jablonec, Třebechovice pod Orebem a Žďár vybojoval na domácí půdě zlato, a nejen ve velké atmosféře, ale i ve velkém stylu. V posledním zápase, tedy zápase o zlato, totiž kozlové se Žďárem prohrávali 1:3, ale nakonec otočili a díky výhře 4:3 sebrali zlaté medaile Žďáru téměř už z krku.

 

Procházkův memoriál

Páťáci pořádali v sobotu 29. prosince mezinárodní turnaj, protože se kromě domácích, Poděbrad, Mostu a Kobry Prahy účastnil také slovenský Poprad. Ten nakonec dovezl druhé místo, protože to první zůstalo v Kolíně.

Turnaj byl napínavý. Kozlové sice všechno vyhráli, ale zápas s Popradem, který byl vlastně utkáním o zlato skončil remízou po základní hrací době. Rozhodovaly tak nájezdy. A ty vyzněly pro domácí. Celý den bavil diváky na turnaji nejen hokej, ale také hudební produkce dýdžejů Horových. Pochvalu zaslouží i časoměřič komentátor Ondřej Franc, a především také moderátorka turnaje a vedoucí domácích Míša Ménová.

 

Jelínkův memoriál

První posváteční den patřil na zimním stadionu v Kolíně Jelínkovu memoriálu. V konkurenci pěti týmů se nejlépe dařilo domácím, kteří vyhráli tři utkání a jednou remizovali. Bodíky sbírali i v bonusových nájezdech. Kozlové si tedy odvezli z ledu zlato po výhrách nad Čáslaví, Mostem a Kralupy a remíze s Kobrou Prahou.

,,Turnaj proběhl naprosto hladce, nebyl žádný problém, za což je třeba poděkovat všem, kdo se na průběhu turnaje podílel. Na závěr byl turnaj završen překvapivým, ale zaslouženým vítězstvím našich kluků,“ okomentoval turnaj vedoucí mužstva Míla Paďour.

 

Kratochvílův memoriál

Nejmladší hráči, kteří na domácím ledě pořádali turnaj, tedy hráč ročníku 2010, nebyli tak úspěšní jako jejich starší kolegové. Po svátcích byli ještě duchem doma u stromečku a pohádek a skončili poslední. Nestačili na své soupeře z Hvězdy, Havlíčkova Brodu, Poděbrad ani Vlašimi.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove