Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Vedení klubu SC Kolín rozhodlo o vyloučení člena klubu v kategorii mládeže z důvodu nepřijatelného chování a přístupu rodičů tohoto hráče, které se výrazně rozchází s cílem a sportovním směrem, kterým se SC Kolín ubírá.

Během utkání byl hráč vlastním rodičem odveden ze střídačky a postaven do prostoru pro diváky, kde s brekem sledoval hrající spoluhráče. Důvodem bylo zařazení hráče do třetí formace trenérem, kam dle představ rodičů nepatří.

 

Celá situace následně vyvrcholila v restauraci při obědě celého týmu, kde byl trenér dané kategorie slovně napaden před zraky všech hráčů dané kategorie. Bohužel je to o to horší, že se jedná o kategorii hráčů do 10 let.

 

Je nám velice líto tohoto hráče, který nemůže za chování svých rodičů, ale jiná možnost není.

 

K jinému incidentu došlo po ukončení turnaje, kde jeden z rodičů zaslal trenérovi výhružnou SMS, jejímž důvodem bylo střídání jeho syna na pozici brankáře, ke kterému paradoxně došlo z důvodu závady na výstroji, nikoliv rozhodnutím trenéra. Nic by na celé situaci nezměnil ani fakt, že by ke střídání došlo rozhodnutím trenéra.

 

Tento rodič byl písemně upozorněn, že pokud se bude tato situace, nebo jí podobná jakkoliv opakovat, bude klub nucen postupovat stejným způsobem jako v prvním případě.

 

Vedení SC Kolín tímto dává jasně najevo, že takovéto prohřešky proti morálnímu kodexu, sportovnímu směru a nastaveným pravidlům nebude tolerovat.

 

Velice si vážíme všech rodičů, kteří obětují obrovské množství času a své děti vedou ke sportu. Podporují je morálně a investují nemalé finanční částky, aby jejich děti mohly hokejově vyrůstat. Proto musíme udělat maximum pro to, aby tyto ojedinělé případy nenarušovaly výchovu a sportovní trénink všech hráčů napříč klubem.

 

Stojíme za všemi trenéry všech kategorií a jsme přesvědčení, že odvádí dobrou práci a dělají maximum pro výchovu a hokejový růst svých svěřenců.

 

SC Kolín

 

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove