Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Jiří Mario Kampe Jiří Mario Kampe Rockovou tečkou na letošním Kozelfestu bude vystoupení skupiny Blue Bucks. Tradiční kolínská rocková kapela s kolínskými hokejisty oslaví na konci dubna své dvacáté narozeniny.

Loni frontman kapely Blue Bucks Jiří Mario Kampe otevíral nultý ročník festivalu po boku revivalu ACDC a vyšvihl Highway to Hell. Kdo taky jiný, než jeden z otců zakladatelů názvu Modří kozlové a navíc lídr legendární kapely. Letos bude on sám se svou kapelou Blue Bucks Kozelfest uzavírat. Chvilinku před půlnocí to rozbalí se svými tradičními peckami jako je Gambáč chlazenej, Sázavský mariňák, Amerika nebo Sami máme málo.

 

Fanoušci hokeje, ale také ostatní návštěvníci festivalu si společně s Mariem a nejstaršími hokejisty SC Kolín budou moci zazpívat hymnu kolínských hokejistů a dozvědět se tak, co má společného polský salám a cukrárna.

 

Přijďte se bavit a podpořit kolínský hokej. V sobotu 27. dubna odpoledne na zimním stadionu zahrají kapela Hank, Jakub Děkan, večer to pak rozbalí Peotika a Slza a festival vyvrcholí s Blue Bucksama.

 

Veškeré info na webu a na Facebooku.

 

WEB KOZELFEST

 

FACEBOOK KOZELFEST

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove