Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Kateřina Mrázová v dresu Connecticutu.Kateřina Mrázová v dresu Connecticutu.Mezi ženskými hokejistkami se blýskla odchovankyně Kolína Kateřina Mrázová, která byla nominovaná do All Star Utkání hvězd, mezi juniorskými hokejisty zase Štěpán Pokorný, který vyhrál Robertsonův pohár.

Mrázová (vpravo) v dresu All Star týmu.Mrázová (vpravo) v dresu All Star týmu.Kateřina Mrázová

Kateřina Mrázová zakončila svou první sezonu v profesionální americké ženské hokejové lize, kde letos hrála za Connecticut Whale, třešničkou na dortu. Byla nominovaná na prestižní All Star Game NWHL, tedy na Utkání hvězd profesionální ženské soutěže. Je to o to prestižnější, že Kateřina byla jedna z šesti Evropanek, která tuto soutěž vyjma Američanek a Kanaďanek hrála.

Mrázová na zmíněném All Star vstřelila jednu branku. Po pěti letech působení v univerzitním týmu Minnesota Duluth to byl významný počin v profesionální hráčské kariéře.

 

Štěpán Pokorný

Štěpán Pokorný s Robertsonovým pohárem.Štěpán Pokorný s Robertsonovým pohárem.

Odchovanec Kolína Štěpán Pokorný působí za mořem již tři roky. V poslední sezoně hrál NAHL za Aberden Wings, se kterými vyhrál Robertsonův pohár (pro šampiony play off). V NAHL, druhé nejvyšší juniorské soutěži, se soustřeďují mladíci, kteří se chystají na přechod na univerzitu. Pokorný byl již přijat na Ferris State University, kde byl měl začít studovat za rok.

Letos se stal také jedničkou draftu ročníků 2000 až 2002 pro týmy United States Hockey League. Vybral si ho tým Madison Capitals.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove