Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední týden volna si užívají kolínští hokejisté. Od příštího týdne jim začne každodenní dřina na ledě i mimo něj. Na zimním stadionu se ale neodpočívá. Pokračují nejrůznější práce mimosezonní údržby, včetně letošní rekonstrukce posiloven.

Kozlové pod svá křídla totiž od nadcházející sezony vezmou nejen tradiční posilovnu v útrobách zimního stadionu, ale i tu druhou, která byla do teď využívaná pro komerční účely. ,,Je nám líto, že dlouholetý nájemce o posilovnu na zimním stadionu přišel, ale prostory jsme nutně potřebovali. Vzhledem k neustále se zvyšující mládežnické základně SC Kolín to byl nutný krok. Prostory bývalé komerční posilovny bude využívat pouze mládež. Bude se jednat o bezčinkovou tělocvičnu. Kapacitně jsme v té původní už nemohli fungovat. A navíc v ni cvičilo leckdy i třicet dětí mezi činkami, což bylo na hraně s bezpečností,“ řekl prezident SC Kolín Luboš From.

 

Původní posilovna zůstane stále posilovnou, s činkami. Budou ji využívat hráči dorostu a všichni starší. Mládež bude využívat právě nové prostory bez činek. ,,Tím, že nám neustále narůstá počet dětí, to nešlo jinak řešit. Chtěl bych tímto poděkovat vedení SMSK Kolín a potažmo vedení města za podporu a zároveň se svým způsobem omluvit bývalému nájemci posilovny,“ vzkázal Luboš From, který se nyní už několik let stará o chod hokeje v Kolíně.

 

SC Kolín organizuje 14 mládežnických týmů. Kromě dospěláckých A a B týmů, to jsou mužstva juniorů, dorostu, 9. třída, 8. třída, 7. třída, 6. třída, 5. třída, 4. třída, 3. třída, 2. třída, 1. třída a nábor.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove