Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Na pravidelném setkání vybraných svazových trenérů žáků se prezentoval kolínský projekt. Práce všech kolínských trenérů mládeže tak sklízí své plody ovoce.

Kolín by pozván na seminář do Prahy, aby prezentoval, jak projekt funguje a podporuje náborovou činnost. Pozvání přijal hlavní trenér náboru Josef Hasil, který všem přítomným vysvětlil fungování, principy, získávání finančních prostředků a podobně. Do Síně slávy českého hokeje ho doprovodila spoluzakladatelku projektu, ředitelka školky Ohaře – Pavla Staňková (na fotku se Slavomírem Lenerem). Kolín byl jedním z pěti klubl v republice, který byl osloven, aby na semináři prezentoval svou úspěšnou práci s mládeži.

 

,,Za pomoc děkujeme i TPCA, která projekt v rámci finančního grantu podpořila. Z grantu byly nakoupeny pomůcky a výstroj," řekl jeden z hlavních organizátů projektu Jan Hurt.

 

O projektu

Pro děti v mateřských školkách v Kolíně a v blízkých obcích zajišťujeme hodiny bruslení. O hodiny bruslení je velký zájem a máme velice kladnou odezvu od dětí a jejich rodičů i od učitelek a vedení mateřských školek.

 

Pro školky zajišťujeme kompletní servis – zajištění ledové plochy, kvalifikované trenéry, zapůjčení potřebné výstroje i dopravu dětí ze školky na zimní stadion. Děti se účastní minimálně 4 hodinového cyklu (1 hodina týdně), po dohodě se školkami může být délka cyklu větší. Pro mimo kolínské školky zajišťujeme dopravu autobusem mezi školkou a zimním stadionem. Po příjezdu na zimní stadion mají děti k dispozici kabinu.

 

Vstup dětí na led je povolen ve vhodném oblečení s bruslemi, helmou, chrániči na kolena a lokty. Brusle, helmu i chrániče dětem zapůjčíme. Při převlíkání dětem pomáhají paní učitelky z mateřských školek a naši trenéři. V průběhu hodiny se na ledě o děti stará několik profesionálních hokejových trenérů klubu SC Kolín. Děti před hodinami nemusí mít žádnou předchozí zkušenost s bruslením. Pro řadu dětí jsou tyto hodiny jejich první zkušeností s bruslením.

 

S projektem jsme začali v sezoně 2017/2018, kdy se hodin bruslení zúčastnilo cca 500 dětí z 10 různých školek. V sezoně 2018/2019 se do projektu zapojilo ještě více mateřských školek a projekt byl oceněn ČSLH prezentací na semináři trenérů.

 

Hodiny bruslení organizuje klub SC Kolín. Zajištění hodin bruslení je částečně hrazeno z příspěvků rodičů. Výstroj a pomůcky jsou pořízeny za přispění TPCA v rámci projektu „Učíme děti bruslit“. Dopravu zajišťuje Jiří Šmejkal - autobusová doprava. SMSK poskytuje na hodiny bruslení pronájem ledové plochy za zvýhodněných podmínek.

 

V případě zájmu o zajištění hodin bruslení pro vaši školku nebo o více informací kontaktujte: 


Josef Hasil, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 213 404

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove