Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Jen dva týmy juniorů a dva týmy dorostů postupovaly z tabulek základních částí do nadstavbových skupin „O postup“. Junioři prošli mezi nejlepší týmy ze druhého místa, stejně tak dorost. V obou případech je přeskočily jen Benátky nad Jizerou.

Juniorům pod vedením Martina Rejthara se nevydařil začátek soutěže a po dvou prohrách museli už jen vyhrávat. A jasno nebylo do posledního utkání, kde nutně potřebovali bodovat. Nakonec je šňůra šesti výher katapultovala právě na druhé místo, tři body před třetí Poděbrady.

 

V nadstavbové skupině „O postup“ budou bojovat v Královéhradecké skupině s Třebíčí, Náchodem, Lanškrounem, Jaroměří, Českou Třebovou, Světlou nad Sázavou a Krkonošemi (mládež Vrchlabí).

 

Dorostenci pod vedením Václava Ráce ve své skupině, která se nakonec hrála tříkolovým způsobem po odstoupení Kutné Hory, váhali jen s Benátkami, se kterými prohráli vždy o gól, z toho dvakrát až po nájezdech. Postoupili tedy ze druhého místa.

 

V nadstavbové skupině „O postup“ se pod hlavičkou kraje Vysočina utkají s Libercem B, Pardubicemi B, Žďárem nad Sázavou, Lanškrounem, Litomyšlí, Hronovem, Jaroměří a Náchodem.

 

Nadstavby obou celků začínají o prvním listopadovém víkendu.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove