Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Toto vlastní jeden z kolínských odchovanců. Foto: Tereza Marvánková HölzlováToto vlastní jeden z kolínských odchovanců. Foto: Tereza Marvánková HölzlováBlesková předvánoční soutěž, která bude trvat deset dní, je tady. Startuje už dnes a ukončena bude v sobotu 21. prosince ve 12:00. Všichni soutěžící budou odměněni.

O co se hraje?

V této soutěži vyhraje opravdu každý. Ti nejlepší dostanou legendární dres s cukrářkou. Ve hře jsou rovnou tři. A všichni ostatní, kteří se zúčastní a splní podmínky, dostanou od kolínského hokejového týmu také dáreček. Ve hře budou fan předměty, vstupenky na další utkání, plechovky piva a podobně.

 

Pravidla soutěže

Ve stanoveném termínu pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. seznam úspěšných kolínských odchovanců (reprezentace ČR, extraligové či prvoligové starty, významná ocenění). Pokud se vám jich povede vyjmenovat alespoň pět, jste výherce. Ale samozřejmě platí, čím více jich uvedete, tím lépe, tím větší máte šanci na výhru dresu.

 

Do předmětu zprávy napište SOUTĚŽ ODCHOVANCI

 

Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo. Během soboty 21. prosince vás budeme informovat o výsledku a pokud budete mezi výherci, na utkání budete odměněni.

 

Leden pak bude tematicky patřit právě úspěšným kolínským odchovancům. Na webu zveřejníme jejich krátké medailonky a akce vyvrcholí ve středu 29. ledna, kdy na domácím utkání kozlů proti Písku vhodí úvodní buly jedna z nejvýznamnějších legend kolínského hokeje. Hráči také odehrají utkání ve speciální edici dresů v rámci akce Českého hokeje Legenda pomáhá.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove