Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Trenérské obsazení u všech kategorií zůstává stejné jako v loňské sezoně. ,,Není důvod zasahovat do něčeho, co funguje,“ vysvětlil prezident Kolína Luboš From. ,,Z hlediska vedení klubu je s prací trenérů spokojenost,“ doplnil.

Šéftrenérem mládeže tak dál zůstává Jan Kopecký, který zároveň trénuje 8. a 9. třídu. Šéftrenérem soutěží přípravky zůstává Josef Hasil, který má na starosti mimo jiné i nábor. U dorostu bude dál držet vlajkovou loď Václav Rác. Juniorům předává své dlouholeté hráčské zkušenosti Martin Rejthar.

 

,,Trenéři zůstávají u svých kategorií všichni stejní. Akorát budou možná možné drobné změny na pozicích asistentů a vedoucích. Realizační týmy si trenéři určují sami a k drobným změnám může dojít,“ upřesnil From.

 

Nemění se ani nic u áčka. Petr Martínek tak vstoupí do své už čtvrté sezony. ,,U áčka nebyl a není důvod o ničem přemýšlet. Když mančaft funguje a skončí první, není důvod, aby se ani po třech letech měnil trenér. To platí napříč klubem,“ zdůraznil From.

 

Jak tedy bude vypadat trenérské obsazení u jednotlivých tříd?

1. třída  2014      Josef Hasil

2. třída  2013      Josef Hasil

3. třída  2012      Jiří Pecka

4. třída  2011      Pešek Dušan

5. třída  2010      Pešek Dušan

6. třída  2009      Minarčík Jakub

7. třída  2008      Minarčík Jakub

8. třída  2007      Kopecký Jan

9. třída  2006      Kopecký Jan

Dorost                  Rác Václav

JUN                       Rejthar Martin

G                           Ondřej Martínek, Martin Sejpal

B                            Smitka Radek

A                            Martínek Petr

 

A co dělají trenéři nyní v době koronavirové krize?

,,Po náhlém ukončení sezony měli trenéři za úkol zpracovat vyhodnocení proběhlé sezony včetě zpracování dlouhodobých plánů pro příští sezonu. Měli za úkol zpracovat požadavky na materiální vybavení a zázemí a také požadavky na Správu městských sportovišť, které se může týkat například kabin,“ začal s výčtem povinností trenérů prezident klubu Luboš From.

 

,,V blízké době začne probíhat svépomocná rekonstrukce hřiště vedle zimního stadionu, na kterém probíhá letní příprava. A další drobné práce na údržbě tělocvičny a posilovny. Také trenéři připravují komunikaci a individuální tréninkové plány na letní přípravu pro případ, že by hráči nemohli trénovat společně,“ doplnil ještě.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove