Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Bylo by to poprvé v historii kolínského hokeje. Byl by to sen mnoha kolínských fanoušků, hokejistů i činovníků. Byl by to ale taky možná pěkný risk. Kdo ví?

Wow, to je šance, která se neodmítá, to je jeden vnitřní hlas, který teď běhá hlavou kdekomu nejen v kolínském hokeji. Wow, je to výzva! Wow, fanoušci to chtějí! Wow, hráči by to chtěli zkusit! Wow, na kolínský led přijede Jágr. Wow, a já budu u toho, my budeme u toho. Wow, zasloužené za dřinu nejen v této sezoně.

 

Jenže to nemusí být jen pohádka se šťastným koncem, jakou byla třeba letošní sezona. Za všemi těmi wow je taky spousta vykřičníků a otazníků! Seženeme peníze? Kdo teď v současné situaci pustí milióny do nejistého projektu, který může mít trvání rok? Co hráči? Můžeme do jejich životů zasáhnout takovou změnou? Jasně, oni si to vybojovávali už roky, ale můžou se stát profesionály? Opustit práci, zařídit si soukromý život tak, aby se z nich stali ze dne na den hokejisté povoláním? A co ti, kteří si to nebudou moci dovolit? Poděkujeme jim za jejich služby a necháme je dojíždět za hokejem jinam nebo jim dokonce ukončíme kariéru? Ne každý chce a může dojíždět. A třeba je budeme potřebovat už za rok. A kdo se o to bude starat? Zázemí týmu i klubu dělají jen zaměstnaní lidé a milovníci kolínského hokeje? Zamáváme jim taky a najmeme profesionály? No jo, to je spoustu rizika, ale přece nejsme srabi a zkusíme to. Taková šance se nebude opakovat!

 

Co je to správné řešení? A existuje jedno správné řešení? Asi ne. Vyhraje přísloví ,,Kdo nic neriskuje, nic nezíská.“? Nebo vyhraji přísloví ,,Lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše.“?

 

O tom, že by Kolínu první liga slušela se mluví dlouho. Tak se teď musí Kolín ukázat. Musí se ukázat nejen hokejový klub a hráči, ale Kolín jako takový, kolínské firmy a široká veřejnost z Kolína i jeho okolí. Ukážou, že jsme hokejové město? Budou se chtít prát s kluby jako jsou Slavia Praha nebo Kladno?

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove