Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Foto: Jan KobzáňFoto: Jan KobzáňS lítostí oznamujeme všem kolínským fanouškům, že zemřel kustod kolínských kozlů Jan Zadražil.

Vždy usměvavý Honza se k týmu přidal před necelými pěti lety, když náhle v autobuse při cestě na zápas zemřel jeho předchůdce Rudolf Musílek.

 

Od té doby to byl on, kdo kozlům pral dresy, připravoval ručníky a šťávu. Neúnavně otevíral dvířka a z plna hrdla slavil všechny výhry a úspěchy kolínského týmu.

 

Honzu Zadražila, který v březnu oslavil sedmašedesáté narozeniny, přezdívali v kabině Vožel. Přezdívku dostal od hráčů v autobuse. V autobuse s ním byla vždycky legrace. Nechyběl výjezd, kdy by se z úplně první sedačky v autobuse neozvalo od trenéra: ,,Vožel?“ Ten odpověděl: ,,Here!“. ,,Pivo?“ ,,Ne, díky, řídím.“ To bylo už cestou na zápas. Několik hodin před tím, než Honza usedal po návratu ze zápasu za volant. Řízení byla jeho vášeň, stejně jako hudba. Rocková hudba a hodně nahlas. To měl rád. A pivo samozřejmě taky, ale až s kamarády po zápase na Boubíně.

 

,,Honzu jsem měl rád. Je mi moc líto, co se stalo. Znali jsme se téměř 30 let. Byla s ním velká sranda, která mi bude chybět. Odpočívej v pokoji a seshora nám pomáhej v nové sezoně,“ vzpomněl na Honzu Zadražila trenér Kolína Petr Martínek.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove