Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Další z posil kolínského týmu bude devětadvacetiletý útočník Lukáš Krejčík, který pochází z nedaleké Sadské. Lukáš posledních sedm sezon strávil v prvoligovém Prostějově, Slavii nebo Benátkách, ale má za sebou i extraligovou minulost. V nejvyšší české soutěži odehrál téměř 80 utkání. Co ho zaválo do Kolína? ,,Zavál mě sem zájem klubu o mé služby a chtěl jsem hrát Chance ligu dá se říci pro mě v domácím prostředí, protože bydlím nedaleko Kolína. Jsem rád, že jsem se s klubem dohodl. Měl jsem velký zájem za Kolín nastupovat a doufám, že pomůžu co nejvíce týmu svými výkony na ledě,“ slibuje fanouškům brzy třicetiletý forward.

Kolín to jako nováček nebude mít jednoduché. Je to pro tebe spíš výzva nebo z toho máš respekt?

Obojí. Je to pro nás všechny výzva. Chceme soutěž v Kolíně dlouhodobě udržet a stabilizovat se v ní. Respekt před sezonou určitě mám, protože tato sezona bude jiná než ty minulé. Soutěž se bude zužovat a určitě nikdo nebude chtít spadnout. Přijde mi, že nás všichni pasují na sestup, ale budeme chtít všem dokázat, že na to máme a že se o nás bude mluvit po sezoně jen pozitivně.

 

Ty se svými zkušenostmi budeš logicky patřit ke klíčovým hráčům. Alespoň se to od tebe očekává. Už jsi v této pozici byl? Jak se s tím hráč vyrovnává?

Někdo se s tím srovná líp někdo hůř, to záleží na samotném hráči, jak je odolný. Já ale vidím v našem týmu spousty dobrých hráčů a myslím, že naše síla bude v kolektivu a týmové hře, kterou se už Kolín prezentoval ve druhé lize a na tom bychom měli stavět.

 

Mohl bys stručně čtenářům nastínit, jak se vyvíjela tvá kariéra?

S hokejem jsem začínal v Nymburce, ale asi nejpodstatnější část mládeže jsem strávil v Mladé Boleslavi. V dospělém hokeji jsem nastupoval za Benátky, Liberec, Prostějov, Slavii a po pár zápasech za Mladou Boleslav a Zlín.

 

Objevil ses na pár zápasů i v dresu druholigového Nymburka. Měl jsi šanci se potkat s kolínským týmem v derby. Jak na to vzpomínáš?

Za Nymburk jsem si pár zápasů zahrál ještě jako junior a byly to pro mě první zkušenosti s dospělým hokejem. Na zápasy s Kolínem jsem se vždycky strašně těšil. Od mala jsem tyto zápasy navštěvoval a moc dobře si pamatuji, jak na těchto zápasech byly plné zimáky a výborná atmosféra a byl jsem rád, že tyto derby jsem si mohl zahrát i jako hráč. Myslím, že jsem proti Kolínu nastoupil asi třikrát, a i se mi celkem dařilo (úsměv).

 

Jak dobře znáš kolínský mančaft?

Dobře. Kolín jsem ve druhé lize sledoval. Dá se říci, že skoro s půlkou tymu se znám osobně.

 

Letní přípravu jsi neabsolvoval s týmem, připravoval ses individuálně. Jak ti to vyhovovalo?

Já se připravuji asi už 5 let individuálně, protože jsem v kariéře prodělal nějaká zranění, na která musím brát ohled v přípravě. To je asi hlavní důvod, proč jsem trénoval individuálně. Zároveň už jsem na to zvyklý, tak jsem byl rád, že jsem se takhle mohl domluvit s trenérem.

 

Vizitka

Věk: 29 let

Bydliště: Sadská

Vzdělání: střední s maturitou

Další oblíbené sporty: fotbal

Oblíbené jídlo: pizza

Oblíbené pití: voda

Oblíbený film nebo seriál: Přátelé

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove