Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Je jasné, že přípravné zápasy a ostrá sezona znamenají dva úplně odlišné světy. Něco jako moře a hory. Úspěchy z přípravného období není radno přeceňovat, tenhle zákon už se ve sportovním světě mnohokrát potvrdil.

Na druhou stranu je také jasné, že úspěšné výsledky vzbuzují pozitivní náladu, byť ještě nepřinášejí body do tabulky. Přesně to se nyní jistě děje v duších všech fanoušků kolínského hokeje. Kozlové testují formu před historickým vstupem do Chance ligy a stoprocentně při tom loupí na severu. Už dokázali vyhrát 3:1 na ledě tradiční prvoligové bašty v Ústí nad Labem a následně 4:3 i na stadionu vydatně posílené Kadaně.

 

Nyní čekají kolínský tým dva souboje proti druholigovým soupeřům, nejprve nastoupí v úterý na kluzišti Tábora, a pak už konečně také doma. Ve čtvrtek 13. srpna od 18 hodin se Kolín utká s Havlíčkovým Brodem, což bude pro mnohé příznivce atraktivní možnost, jak poprvé spatřit v akci nové posily.

 

S tím je spojená i soutěž, v níž se bude hrát o tři vstupenky na zmíněné střetnutí. Pravidla jsou jednoduchá. Zkuste vymyslet a v komentářích NA FACEBOOKU SC KOLÍN (ODKAZ ZDE) zveřejnit krátký rým, do něhož alespoň některou z čerstvých kolínských posil zakomponujete. Hodnotit se bude vtipnost a originalita, prostor naopak nemají žádné vulgarity či urážky.

Jména tří výherců klub zveřejní den před duelem, tedy ve středu 12. srpna.

 

A ještě malá ukázka, jak by třeba mohla krátká říkanka vypadat: VESELÝ KREJČÍK se u dvora smál, když MUŠKY na HUSE si nevšiml KRÁL.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove