Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

V sobotu 12. září se v lesoparku Borky uskutečnil 3. ročník charitativně sportovní akce „Běhej Borky“, jejíž ambasadorkou byla letos tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Letošní ročník podpořil pětiletou Rozárku z Kolína, která bojuje s vážnou nemocí a čeká ji proto dlouhá a náročná léčba.

Tuto událost spojující sport a pomoc Rozárce si nenechali ujít ani malí hokejisté ročníku 2013 pod vedením trenéra Josefa Hasila. Do závodu se jich registrovalo celkem 20, a spolu s trenérem a rodinnými příslušníky tak měli ve startovní listině celkem 50 zástupců. Všichni včetně trenéra a technické vedoucí týmu Lucie Kopecké se postavili na start závodu na 1 km, který všichni úspěšně dokončili. Někteří rodiče později běželi ještě trať dlouhou 5 km a malí hokejisté jim fandili podél trati.

 

Myslím, že mohu říci, že všichni účastníci z našeho hokejové ročníku si akci užili. Nejen že jsme se za slunečného počasí setkali v hezkém prostředí lesoparku Borky, ale společným sportovním výkonem a nákupem triček s logem závodu jsme mohli Rozárce přispět na její léčbu. A to nás hřeje u srdce nejvíc. Přejeme jí hodně sil a úspěchů v jejím důležitém životním boji.

 

V lesoparku Borky se kromě hokejistů ročníku 2013 proháněli i větší kozlové. Své zástupce na startu měli hráči a hráčky od sedmi do dvaceti let a funkcionáři věku nejrůznějšího. Celkem bylo na startu více než sto kozlů.

 

FOTOGALERIE Z AKCE BĚHEJ BORKY ZDE

 

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove