Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Luboš From, prezident klubu (vlevo), s kolínskou legendou, Janem Gustou Havlem. Foto: Jan KobzáňLuboš From, prezident klubu (vlevo), s kolínskou legendou, Janem Gustou Havlem. Foto: Jan Kobzáň

Vážení příznivci kolínského hokeje, dámy a pánové,

dovolte mi pár slov a díků alespoň touto cestou, neboť na středečním prvním domácím mistrovském utkání, jak by se slušelo a bývá zvykem, toto nebylo z důvodu restrikcí a opatření proti šíření Covid-19 možné.

Na prvním místě bych chtěl poděkovat paní místostarostce Ivetě Mikšíkové a panu starostovi Michaelu Kašparovi, kteří se na přelomu dubna a května, v době, kdy museli řešit mnohem důležitější záležitosti, než byla účast kolínských hokejistů v 1. Chance lize, neotočili zády, a v době, kdy bylo velice jednoduché říci, a každý by to pochopil, ekonomika stojí, peníze nejsou a nebudou, nedá se nic dělat, řekli musíte to zkusit, nesmíme to vzdát, Kolín si to zaslouží. Vedení města poté svou podporu kolínskému hokeji vyjádřilo i na zasedání zastupitelstva. Tímto děkuji i všem zastupitelům města Kolína.

 

Dále bych chtěl poděkovat všem sponzorům, kteří i v této době ekonomické nejistoty dokážou vyjádřit podporu sportu a neschovají hlavu do písku. Velice si vážím podpory všech i těch menších, kteří jsou pro nás důležití stejně jako velké firmy, které nám umožnily do Kolína Chance ligu přivést. Není možné jmenovat všechny, přesto si dovolím zmínit kolínskou Draslovku, která má společně s městem Kolín podíl největší.

 

Děkuji partnerskému klubu Mountfield Hradec Králové a jeho vedení za spolupráci a doufám, že to bude spolupráce dlouhodobá a přínosná pro oba kluby.

 

Děkuji kolegům, ale především dvěma kolegyním z vedení klubu, kteří na úkor svých firem, zaměstnání a rodin tráví obrovské množství času na kolínském zimním stadionu a kolínský hokej přivedli k tomuto úspěchu.

 

Děkuji trenérům, vedoucím, doktorům, a všem dalším, které nelze všechny jmenovat, za to, že je dnes kolínský hokej tam, kde je.

 

Děkuji divákům a fanouškům za podporu, za trpělivost a toleranci drobných nedostatků při startu této sezony, které snad nebyly nijak zásadní a časem zmizí úplně.

 

V neposlední řadě děkuji hráčům a realizačnímu týmu A-mužstva pod vedením Petra Martínka, kteří ve středu proti Vsetínu dokázali, že Kolín nemusí být otloukánek. I přesto že řada hráčů přišla na zápas ze zaměstnání, dokázali zvítězit. Je naprosto jasné, že sezona bude dlouhá. Možná, že se časem ukáže, že opravdu není možné dlouhodobě v profesionální soutěži působit s poloprofesionálními podmínkami, ale budeme se s tím prát. Možná se nakonec Kolín stane městem, kde bude profesionální hokejový klub působit v první lize.

 

Díky všem a ve středu přijďte znovu na hokej. Místa na sezení už se připravují. Nevzdáme to.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove