Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Správní rada SC Kolín. Foto: Prokop BělinaSprávní rada SC Kolín. Foto: Prokop BělinaPondělní valná hromada klubu SC Kolín schválila několik novinek. Novinkou ale není složení správní a dozorčí rady klubu. To zůstává neměnné.

Ve funkci členů správní rady klubu byli potvrzeni Iva Horová, Luboš From, Jindřich Svoboda, Jan Hurt, Jiří Mach, Jan Veselý a Josef Nutil. Ve funkci členů dozorčí rady byly potvrzeni Pavel Mráz, Zbyněk Hora a Petr Villner. Co je ale novinkou, to je prodloužená doba jejich funkčního období.

 

Valná hromada totiž schválila aktualizaci stanov klubu, ve které mimo jiné stojí, že funkční období obou zmíněných orgánů klubu nebude již dvouleté, ale pětileté a bude se překrývat. ,,Tímto krokem se zjednoduší administrativa klubu směrem ke státním institucím. Prodloužení funkčního období zase souvisí s důvěryhodností klubu směrem k partnerům, se kterými vstupujeme do dlouhodobějších vztahů,“ zaznělo na valné hromadě z úst Ivy Horové, členky správní rady.

 

Formální novinkou bude taky přejmenování funkce prezidenta klubu na předsedu klubu. Tuto funkci zastával v posledních čtyřech letech Luboš From, a jak je patrné z hlasování nově zvolené správní rady, bude předsedou klubu i nadále.

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove