Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 2.12., 15:00-17:00

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Modří kozlové zahrají pro fanoušky Kolína v sobotu 28. srpna hned třikrát. Od 15.00 áčko sehraje mezinárodní přípravný zápas proti Salzburgu, od 18.00 béčko nastoupí proti exhráčům SC Kolín při vzpomínkovém utkání na trenéra Bohumila Lupínka a po zápase áčka bude na hřišti vedle zimního stadionu hrát taky kapela Blue Bucks v čele s frontmanem Mariem Kampem. Zkrátka tři v jednom, a za jednu cenu.

Modří kozlové poprvé – zápas áčka

Kolínští kozlové budou už pomalu finišovat přípravu. Mezinárodní utkání s extraligovým rakouským Salzburgem bude vynikající prověrkou. Utkání začíná v 15.00.

 

Modří kozlové podruhé – zápas béčka

Loni nás nečekaně opustil trenér Bohumil Lupínek. Jeho bývalý svěřenci se sejdou, zavzpomínají na něj a odehrají přátelské utkání proti kolínskému béčku, kde hraje taky řada jeho odchovanců. Zápas, který ponese podtitul vzpomínky na našeho Bogase, začíná od 18.00.

 

Modří kozlové potřetí – rocková nálož

Na hřišti vedle zimního stadionu bude po zápase áčka rockový minifestival. Představí se především hokejová kapela Blue Bucks s Mariem Kampem, a kromě ní také Prasákův gauč vedený Jiřím Kadlecem mladším a další kolínská kapela Rissla.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vstupné? Pouze 150,- Kč na všechny tři akce najednou. Vstupenky je možné objednávat dopředu ONLINE ZDE. Není nutné tisknout, stačí načíst QR kód z mobilu. Pokladna A na ZS Kolín bude otevřena od 14.00. Vstupenky bude možné zakupovat až do 19.30.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Po čipnutí vstupenky již není možné areál zimního stadionu opustit a vrátit se, ani v přestávce mezi utkáními. Občerstvení a toalety v areálu jsou zajištěny.

 

Vstupenky 2021/22

Partneři klubu

Partneri klubu nove